granit brazylijski

granit brazylijski

noc?

Będziesz potrzebował aparatu, oczywiście i na statywie, aby trzymać aparat nieruchomo podczas długich ekspozycji. Ale nie bójcie się! Nie musisz pełny rozmiar teleskopowy statyw – można skorzystać z jednej z wielu mini statywy, które są dostępne w prawie wszystkich sklepach na zdjęciu kilka funtów czy dolarów.dotsplanet.pl

Będą one z łatwością zmieści się w kieszeni i być gotowy do działania w ciągu kilku sekund. Wystarczy znaleźć dogodną ścianę, w pobliżu skał lub można nawet umieścić go na ziemi, jeśli nic innego nie jest dostępne.

granit brazylijski

Przede wszystkim, należy wyłączyć funkcję automatycznego lampy błyskowej w aparacie w pozycji wyłączonej. Większość nowoczesnych kompaktowy aparat posiada tę funkcję na nich te dni i styl SLR i DSLR będą miały tę funkcję. Jeśli tego nie zrobi, lampa będzie pokonać wszelkie istniejące oświetlenie z płaskimi sterylnej światła i zniszczyć atmosferę lub nastroju, który jest obecny.

Teraz sprawdź w instrukcji obsługi kamery, aby zobaczyć, jak ustawić go do długich czasów ekspozycji. Niektóre aparaty mają specjalne ustawienie trybu nocnego, które można wykorzystać lub można spróbować ręcznego ustawienia, jeśli taki istnieje.

granit brazylijski

Następnie wybierz przedmiot, należy ustawić aparat na statywie się i ogień migawkę. Będziesz musiał poeksperymentować z różnymi ustawieniami ekspozycji czasowych, a każdy z nich daje inny wynik. Digipics nic nie kosztują do podjęcia, tak trwać kilka, a często jedno lub więcej z nich przyniesie nieoczekiwane wspaniałe obrazy.

Jeśli chcesz, aby strzelać na nocnym niebie, przejdź montaż okien gdynia do lekkiego wolnej przestrzeni na jasnej nocy (bez chmur), umieść aparat / statyw na dachu samochodu, i skierować go do góry pod kątem około 45 stopni. Potrwać kilka ekspozycji czasowych, a zostaniesz nagrodzony z niewyraźne szlaków gwiazd, jak poruszać się po niebie.

Artykuł napisany przez: tworzenie logo

Author: e-granity.pl

Share This Post On