granit hiszpanski

granit hiszpanski

Podłoga przystępne rozwiązania dla obszarów o dużym natężeniu ruchu

Choć drogie materiały, takie jak płytki granitowe stanąć do lat nadużycia, czasami szukasz bardziej przystępne rozwiązanie podłóg o dużym natężeniu ruchu. Nieważne, czy jesteś właścicielem firmy, patrząc na pokrycie oczekiwania podłogę w pomieszczeniu lub zaniepokojony trwałość podłodze w kuchni właścicieli, istnieje wiele niedrogich, atrakcyjnych materiałów, które staną do nadużyć! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak laminat, linoleum lub wykładziny handlowy może służyć potrzebom podłogi wysokiej ruchu.

Laminat

Podłogi laminowane są trwałe, piękne, niedrogie materiał nadaje się do obszarów o dużym natężeniu ruchu. Rosnąca popularność laminatu w ostatnich latach rozszerzył liczbę stylów i wzorów dostępnych. Najbardziej popularne dzisiaj to laminat z drewna i płytek laminatu, co daje wygląd drewna liściastego i ceramika / płytki kamienne, odpowiednio, ale przy znacznie obniżonych kosztach.

Wielu właścicieli i zarządców nieruchomości skręcić w atrakcyjnej, trwałe wyglądzie drewna liściastego laminatu, gdzie nie jest właściwy ze względu na stałe zużycia. Laminat instalacja jest szybka, stosunkowo bezproblemowy proces, w przeciwieństwie do niektórych innych materiałów podłogowych. W rzeczywistości, większość podłóg laminowanych można zainstalować jako podłóg pływających (gdzie laminat zainstalowanych w miejsce istniejącej podłodze) za super-szybki, super-łatwą instalację.

Linoleum

Linoleum jest jednym z najbardziej opłacalnych zapoznaj się z naszą ofertą, trwałych materiałów podłogowych na rynku. Jest trwałe, niskie koszty utrzymania, niedrogie i atrakcyjne, co czyni go idealnym miejscem o dużym natężeniu ruchu, takich jak kuchnie, pralnie, korytarze i pomieszczenia komercyjne. I chociaż niektórzy z nas pamiętają nasze matki woskowanie linoleum wysokiej konserwacji przeszłości, dzisiejsze podłogi linoleum winylu są bardzo niskie koszty utrzymania.
Artykuł napisany przez:

Author: e-granity.pl

Share This Post On