meble ogrodowe hamaki

meble ogrodowe hamaki

Jak urosnąć duży Tomatoes

Pomidory są jednymi z najczęstszych owoców (tak oficjalnie są owoce i warzywa, nie!) Uprawiane na całym świecie. Są łatwe w uprawie, a także z kilku prostych wskazówek, można dążyć do uzyskania dużego zderzaka upraw dużych pomidorów.

Teraz nie wszyscy zgodzą się ze wszystkich tych wskazówek, ale oni bardzo dobrze dla mnie i doprowadziły do ??dużych, silnych pomidorów z przyprawami, a także zderzak upraw cały.

Po pierwsze, wcześniej można otrzymać pomidory rosnące na lepsze. W tym roku mam posadzone wewnątrz kopalni pod koniec lutego. Wiele osób powie, nie rób tego do końca marca, ale w takim stopniu, że nie zależy od tego, gdzie mieszkasz na świecie. Mieszkam w południowej Anglii, a więc mogę uciec z sadzenia pełny miesiąc wcześniej niż większość ludzi.

Ja zawsze karmić moje pomidora z pomidorem żywności od chwili, gdy je sadzić w swoim kompostu nasion. Rzeczywiście nawet wody suchy kompost z paszy pomidorowego zanim sadzić nasiona. Podczas gdy wiele osób powie, że to sprawia, że ??początkowo długonoga, odkryłem, że jako rośliny starsze łodygi rosną znacznie grubsze i mocniejsze, a więc są one znacznie bardziej odporne na wiatr.

Aby ustawić pomidora zamiar polecam sadzenia nasion na dwie części zasobnika i po prostu albo wyciągnąć słabszy z dwóch sadzonek po ich kiełkujących lub ponownego pulę słabszej jeden. Sadzenie dwa na odcinku podajnika jest szczególnie dobrym pomysłem, jeśli tak jak ja masz zamiar rozwijać niektóre rośliny do sprzedaży na innych ludzi.

Aby Zasiej nasiona oznaczać używać tępego końca ołówka i wcisnąć go w dół około 5 mm do kompostu, a następnie upuść dwa nasiona wewnątrz otworu i po prostu korzystać ci palce szczypta kompost lekko przesadzony nasion.

I wówczas miejsce w kopalni w moim elektrycznym propagator (wysoce zalecane, ponieważ kosztuje tylko około ÂŁ15) lub umieścić je na ciepłym parapecie.

W każdym przypadku i ich pokrycia warstwą folii bąbelkowej a następnie warstwę gazety. Pęcherzyk Wrap utrzymuje je miły i ciepły, a gazeta pomaga blokować światło, co zmusza nasiona do poszukiwania światło i kiełkują wcześnie. To może przesunąć swój nasion pomidora kiełkować w czasie krótszym niż 7 dni, a nie 14-21 jest napisane na opakowaniu.

Jeśli zastosujemy się do tych wskazówek, będziesz skończyć z wielkich pomidorów znacznie szybciej niż sąsiadów!

Odwiedź nas, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak rosną pomidory i dowiedz się więcej o tym, jak rosną warzywa z szparagów, jak rosną rzepę

Artykuł napisany przez:

Author: e-granity.pl

Share This Post On