meble ogrodowe hustawki metalowe

meble ogrodowe hustawki metalowe

10 najbardziej dochodowych upraw specjalistycznych Grow

Uprawy roślin specjalność to doskonały sposób, aby włączyć swoje umiejętności ogrodnicze i wiedzy na dodatkowy dochód. W przeciwieństwie do powszechnie uprawianych roślin, takich jak zboża i warzywa, rośliny specjalne nie są powszechnie uprawiane i przynieść wyższe ceny dla producentów. Nie jest niczym niezwykłym, aby znaleźć plantatorów zarabiać tyle, ile 60.000 $ za akr z tych unikalnych roślin pieniężnych.

meble ogrodowe hustawki metalowe

Wszystkie 10 upraw specjalistycznych wymienionych w tym artykule są łatwe w uprawie i produkcji powyżej średniej dochodów z małej działce. Najlepszy ze wszystkich, większość z nich może być uprawiana bez pracy w pełnym wymiarze czasu pracy. Jeżeli możesz poświęcić kilka godzin w tygodniu, a kilkaset dolarów na nasiona lub sadzonki i dostaw, można rozwijać jeden z tych dochodowych roślin. Oto dziesięć upraw specjalistycznych warto rosnące:

meble ogrodowe hustawki metalowe

1. Lavender. Hodowla Lavender może produkować ponadprzeciętne zyski dla małych producentów, ponieważ jest taka uniwersalna upraw. Świeże kwiaty są sprzedawane w wiązkach lub wykorzystywane do olejku lawendowego. Kwiaty są również łatwe do wyschnięcia na sprzedaż do kwiaciarni i rzemieślników, aby wieńce i kompozycji kwiatowych. Lawenda jest również wykorzystywane do wytwarzania produktów o wysokiej wartości dodanej, takich jak torebki, poduszki, ziołowych produktów do aromaterapii i produktów do pielęgnacji skóry, takich jak mydło. To urok lawendy rosnącej … nic nie jest niszczyciel.

2. Gourmet grzyby. Grzyby są idealnym specjalnych upraw dla rolników miejskich, ponieważ są uprawiane w pomieszczeniach i wytwarzają bardzo wysoki zwrot za stopę kwadratową. Dwie najczęściej uprawiane są smakoszy http://alllineslogistics.pl/uslugi-magazynowe/ grzybów shiitake i ostryg, które są dostępne świeże lub suszone, w wielu sklepach spożywczych.
Artykuł napisany przez:

Author: e-granity.pl

Share This Post On