granit jaka to skala

granit jaka to skala

Mój pierwszy samochód – Pimpin My Ride

Ja pimped mój pierwszy samochód przez przypadek – dosłownie przez przypadek. Mój pierwszy wóz był 1971 Dodge Challenger i jechałem do domu z jeziora, kiedy obrócił się i wgnieciony koła na wyspie cementu. Kiedy kupiłem samochód przyszedł z kołami akcji i opony były dość zużyte.usługi BHP w Krakowie. Musiałem wymienić wgnieceniami koło tak więc dlaczego nie pójść na całość i uzyskać zupełnie nowy zestaw. Ponieważ koła były nieco większe od oryginałów, że muszę, a także kilka nowych bieżników. Miał to być pierwszy z wielu wydatków bym pokrywają się z tym samochodem. Większość z nich niestety nie były tego rodzaju stręczycielstwo.

Kupiłem zestaw 5 ramienna chromowane koła i niektórych radiali Goodrich. Byłam nastolatką tylko ze szkoły, więc miałem ograniczony zapraszamy na naszą stronę internetową budżet, który dopiero co wydane. Pieniądze z pozwu, gdy ciężarówka przypiął mnie: ale to już inna historia. W każdym razie ja kochałem, jak wyglądały nowe koła. Po kilku dniach zauważyłem, że reszta samochodu wyglądał trochę pospolita w porównaniu z tymi błyszczącymi obręczami. Wyszedłem i kupił jakiś kołek odpędzania taśmę i zabrał się do pracy. Kilka rolek później, tuż przed moimi palcami chwycił się miałem ładny zestaw pinstripes. Byłem bardzo dumny z siebie, zwłaszcza, że ??byłem amatorem ranga na nic motoryzacyjnego. Więc dałem sobie pat na powrót wskoczył w moim błyszczące kółkach jazdy pin paski i położył miły długi skrawek gumy do świętowania.

Nie trwało długo, zanim zauważył, że wnętrze szukał nieco nudne w porównaniu z zewnątrz. Kochałem akcji kierownicę trójramienną ale postanowił udać się z nowym polerowanego drewna kole kierownicy. Znalazłem kilka świetnych pokrowców i zakończył przemianę wewnętrzną. Dobrze, że udało mi się dostać jakieś nadgodziny w pracy. Więc jeszcze raz paliłem opony podczas odpoczynku komfortowo w moim stręczycielstwo nowej siedziby obejmuje rękoma chwycił mocno wokół lakierowanego mahoniu kole kierownicy.

Artykuł napisany przez: sportowesuple.pl

Author: e-granity.pl

Share This Post On