granit do kuchni

granit do kuchni

Różnica między Bamboo podłóg laminowanych i zwykłych podłóg laminowanych

Czy myśli o podłóg laminowanych w domu? No faktycznie masz dwie opcje, to albo można iść do zwykłej podłogi lub jednego bambusa. Obie z nich są próbki parkietu, ale w rzeczywistości różnią się funkcjami. Ten artykuł omówi różnice pomiędzy tymi dwoma.badania geotechniczne śląsk Czytaj.

1. odporna na ścieranie – Podłogi laminowane ma cech, które mogłyby uczynić go odporna na ścieranie. Może być stosowany w wielu dużym natężeniu ruchu w pomieszczeniach takich miejscach jak supermart i siłowni. Tymczasem podłogi bambusowe jest dokładnym przeciwieństwem.

Sprawy 2. Cena – Jeśli chodzi o cenę, zwykła podłoga jest tańsze. Podłogi z bambusa drugiej strony zwykle jest 3-4 razy bardziej kosztowne. Obaj jednak są odporne na wilgoć jednak bambus jest o wiele lepiej, ponieważ może on być stosowany w kuchni oraz jego szybkość pęcznienia jest bardzo niska.

4. Trwałość Counts – Pod względem trwałości, bambusowe podłogi jest lepsza w porównaniu do zwykłej podłogi. Te ostatnie nie mogą być naprawione, gdy górna warstwa nie jest uszkodzony, ponieważ nie jest warstwa chronić warstwę dekoracyjną i podpora materiału. bambusowe podłogi może być nadal używany, jeśli jego powierzchnia zostanie uszkodzony, ponieważ kolektory danych cipherlab śląsk nie jest jeszcze bambusa pod powierzchnią.

5. Zawartość formaldehydu – bambusowe podłogi składa się z klejonych desek bambusowych gdy materiał podłoża podłóg laminowanych składa się z włókien drewnianych klejonych. Zasadniczo oznacza to, że zawartość formaldehydu w zwykłej podłogi jest dziesięć razy tej bambusa jednak ostatnia jest jeszcze bezpieczny o ile nie spełniać standardów emisji formaldehydu.

6. Dostępne kolory – Istnieje wiele kolorów do wyboru: dąb, sosna, brzoza, czereśnia, brzoza, teak, płytki ceramiczne, orzech, granitu, marmuru i również w tym bambusowe. Jednak kolory podłogi bambusowe są naturalnym kolorze, zwęglonych kolory i wiele innych.

7. Wygląd – Bamboo podłogi daje naturalne, wygodny i elegancki wygląd. Regularne podłóg laminowanych nie mógł dostarczyć taką atmosferę. Jednak istnieją pewne typy LF z wyglądu podobny do twardego drewna, takie jak typ V rowka i ręką ociera powierzchni.

8. Hałas – Podłogi laminowane to pływający rodzaju, nie będzie trochę hałasu, gdy ludzie będą stawać na nim. Podłogi z bambusa drugiej strony ma tylko niewielki hałas, ponieważ jego procedura instalacji jest inna.

Więc teraz, że już odczytać różnicę między podłóg laminowanych i podłóg laminowanych bambusowe, decyzja należy do Ciebie. Upewnij się, że będzie ważyć swoje zalety i wady poprawnie, aby uniknąć żałuje.

Przeglądaj więcej opcji w swojej podłogi dla Twojego wymarzonego domu tutaj!

Artykuł napisany przez: https://konsultant24.pl/

Author: e-granity.pl

Share This Post On