meble ogrodowe drewniane

meble ogrodowe drewniane

6. Mint

Mięta jest łatwym herb rosnąć, który może być używany na co dzień, aby dodać smaku do wody lub lemoniady. Mięta jest używany jest do gotowania i sałatki, natomiast pieprzowej stosuje się zwykle do herbaty. Można łatwo rośnie mięta z nasion, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Jeśli rośnie na zewnątrz, to roślina w pojemniku w ziemi, tak, że nie przejmie ogrodzie.http://www.psychoterapiadom.pl Odetnij liście mięty użyciu nożyczek i używać codziennie i będzie uzupełniać się. Mięta lubi mieć około 4 do 5 godzin słońca dziennie. Preferuje rosnąć w cieniu. Mint pomaga utrzymać szkodniki w ogrodzie.

Mint ma odświeżający zapach, nawet jeśli pocierać go między dwoma palcami. Można umieścić liść w ustach, aby odświeżyć swój oddech w każdej chwili. Mięta pomoże trawienie. Po lunchu lub kolacji jest dobry czas na herbatę miętową. Połączenie zielonej herbaty i mięty jest również bardzo ładne.

meble ogrodowe drewniane

Można wysuszyć świeżej mięty łatwo na blasze w słońcu, objętej lekkiej tkaniny sera. W ten sposób można korzystać z mięty przez całą zimę, kiedy to jest szczególnie miło popijając gorącą herbatę. W okresie letnim, jednak dodanie lodu i cytrynę do świeżej mięty do chłodzenia i relaks przy drinku. Jest to również bardzo korzystne dla żołądka i może pomóc z kamieni żółciowych, zespół jelita drażliwego i przeziębienia. Jeśli masz rozstrój żołądka, mięta picia herbaty może pomóc złagodzić objawy.

7. Dill

Koper jest jednym z najprostszych zioła rosną. Rośnie prawie jak chwast. Czym jest tak wielka, o koperkiem jest jego odrębny smak. Dill to musi mieć w barszczu lub dowolnego naczynia, które ma w niej kapustę. Twój smak białej kapusty z odrobiną świeżego koperku, a ludzie będą cię uzupełniając. Dill idzie również świetne dania z jogurtu. Może być stosowany do zup, sałatek, sosów oraz jako ozdoba.

Jeśli masz ogródek, wszystko, co potrzebne jest, aby zasadzić swoje nasienie koper i będzie rosnąć.
Artykuł napisany przez:

Author: e-granity.pl

Share This Post On